מסחר אלקטרוני וזירות מסחר

אחת השיטות הטובות ביותר להביא לקוחות חדשים ולמכור יותר מוצרים היא להיות נוכח ובולט בזירות המסחר העולמיות

אם גם אתם מעוניינים להגדיל מכירות ולקחת חלק פעיל ומשתלם בזירת המסחר האלקטרוני צרו עמנו קשר ונשמח להתאים לכם חבילה בהתאמה אישית לצרכים הייחודיים שלכם.

שיווק באמזון

אמזון נחשב לאתר המכירות המקוונות המוביל בעולם וגם אתם יכולים לקחת בו חלק פעיל וליהנות מהכנסה גבוהה, וכל זאת באמצעות עבודה מהבית, ללא סיכון כספי גבוה ובמינימום השקעה כספית.

ETC מציעה ניסיון עשיר וידע רב בתחום השיווק באמזון. נשמח לפתוח עבורכם חשבון של מוכר אישי או מקצועי, להעלות את המוצרים למערכת של אמזון ולמנף את פעילותכם ואת המיתוג של חשבון המוכר שלכם כדי שתתחילו ליהנות מהכנסה כספית נוספת או עיקרית. במסגרת שירותי השיווק באמזון אנו מציעים הדרכה מקיפה כיצד למכור נכון באמזון, להכיר את הכלים הנחוצים למכירה וכדי להבין כיצד המערכת פועלת ואיך תקבלו תשלום עבור מכירות בפועל.

מכירה באמזון מחייבת הקפדה על הכללים ויש לפעול במדויק לפי המדיניות הקשוחה יחסית של אמזון. עם זאת, פוטנציאל הרווח עצום אך כדי לנהל את המכירות נכון חשוב לקבל ייעוץ מקצועי וסיוע בשלבים הראשונים.

מרכז הדרכה- הרצאות ולימודים

אנו מציעים מגוון הרצאות, קורסים קצרים ולימודים מקצועיים בתחום ה- E Commerece ובעוד מגוון נושאים ותחומים. צוות מרכז ההדרכה של ETC מורכב מאנשי מקצוע בכירים שמציעים ניסיון עשיר בתחום המסחר האלקטרוני ובתחומי קידום אתרים, שיווק ופרסום באינטרנט. פיתחנו מספר קורסים להרחבת הידע שלכם בתחום המסחר האלקטרוני, לרבות מסחר ושיווק באמזון, ואנו מעבירים הרצאות מרתקות ומעניינות במגוון תחומים, להעשרת הידע ולרכישת כלים מקצועיים שעזרו לכם למכור מוצרים ושירותים באינטרנט בהצלחה מרובה.

שיתופי פעולה

כחלק מהשירות שלנו אנו מציעים יצירת שיתופי פעולה עם ספקים וחנויות כדי שתוכלו למכור מוצרים שונים באמזון. באמצעות יצירת שיתופי פעולה תוכלו למכור מוצרים איכותיים מספקים חיצוניים, את המוצרים תרכשו בהנחה משתלמת ותוכלו למכור אותם באמזון ברווח גבוה.

Magento

מוזמנים לבקר באתרים העוסקים בתחום זירות המסחר, לימודי מסחר אלקטרוני ועוד

פתרונות E Commerce

פתרונות E Commerce