חג "אלפיטר" - שיא הצריכה במגזר הערבי

בתחילת חודש רמדאן הקניות הן בעיקר סביב מוצרי הצריכה, מוצרי מזון, הלבשה, הנעלה, כלי בית ומתנות, אך לקראת סוף החודש לקראת חג "עיד אל פיטר", יש ביקוש רב למוצרי הפנאי והנופש , ויש נהירה עצומה להזמנת חופשות, טיולים, אטרקציות (ג'יפים, טרקטורונים וכדומה) בתי מלון, צימרים, טיסות, מקומות בילוי (ספארי, לונה גל) ועוד.

פרסום בחודש רמדאן

משרדי פרסום ובעלי עסקים

אין ספק שזהו זמן שאם אתה בעל העסק תנצל אותו נכון, תוכל לרתום אותו לטובתך ובעיקר לטובת הרווחים שלך. כל מה שאתה צריך זו חברה המתמחה בפרסום במגזר הערבי, חברה שיודעת איך לגשת למגזר, איך לפרסם נכון ובעיקר איפה לפרסם בצורה אפקטיבית.

עם פרסום נכון והגעה לקהלי יעד ספציפיים, "חג אלפיטר" יכול להיות מקפצה משמעותית לעסק שלך, חג בו כמות המכירות אצלך תעלה בעשרות אחוזים ותהיה חלק מחגיגת קניות שקורית רק פעמיים בשנה, בחג אלפיטר ובחג הקורבן. הציבור הערבי בישראל מונה כ-20% מכלל האוכלוסייה, אחוז לא מבוטל של לקוחות פוטנציאלים אשר לך כעסק אסור להתעלם ממנו. רובו המכריע של הציבור הערבי גולש באינטרנט על בסיס יומי, נמצא ברשתות החברתיות ומחפש את מבוקשו בגוגל ובפייסבוק, ועם פרסום נכון ואפקטיבי אתה יכול להיות חלק מהחגיגה הזו.

פרסום בגוגל

רבים מאותם אלפים במגזר הערבי שמחפשים חופשות, נופש ופנאי, עושים זאת דרך האינטרנט. גוגל כיום היא מילה נרדפת לאינטרנט, ואין כמעט מי שלא עובר דרך מנוע החיפוש הפופולארי בעולם. אז אם אתה רוצה להיות חלק מחגיגת הצרכנות בחודש הרמאדן אתה חייב להופיע בתוצאות החיפוש של גוגל, ואתה חייב חברה שמתמחה בפרסום למגזר הערבי כך שהמודעות שלך יהיו בערבית וישיגו את התוצאות המקסימליות.

פרסום בפייסבוק

מערכת הפרסום של פייסבוק מאפשרת לנו בעלי העסקים ובעיקר למפרסמים מקצועיים, להגיע לקהל יעד ספציפי במיוחד. המערכת יכולה "לטרגט" לקוח פוטנציאלי על פי מין, גיל, עיסוק, תחומי עניין ועוד פרמטרים נוספים, מערכת מדהימה שמפרסמת אך ורק לקהל יעד פוטנציאלי שלנו מה שמגדיל את הסיכויים לרכישה מצד הלקוח ולהגברה משמעותית של המכירות בעסק שלנו בתקופה זו.

בואו להיות חלק מחגיגות הקניות של המגזר הערבי ברמדאן

למידע נוסף על פרסום באינטרנט למגזר הערבי בחודש הרמדאן ובחג אלפיטר למוסלמים פנו אלינו בהקדם וקבלו את כל המידע הדרוש לכם!

ושיהיה עיד סעיד לכולם !!!

פרסום לקראת חג-אלפיטר

פרסום לקראת חג-אלפיטר