הערבים קונים המון ברמדאן

הרמאדן כידוע הוא החודש החשוב ביותר בלוח השנה המוסלמי, אך זהו גם חודש עם הצריכה הגבוהה ביותר בשנה.
משפחה ממוצעת במגזר הערבי-מוסלמי צורכת כ-100% יותר מאשר בחודשים רגילים, ודפוסי הקניות מעבר למזון כוללים: מוצרי צריכה, הלבשה, הנעלה, כלי בית, מתנות ומוצרי חשמל.

פרסום בחודש רמדאן

משרדי פרסום ובעלי עסקים

לא לחינם תקציב הפרסום של חברות רבות לחודש הרמאדן הוא כ-25% מהתקציב השנתי שלהם, וצרכנים רבים במגזר מחפשים כל הזמן קופונים, הנחות, סיילים ומבצעים. אין ספק שחודש זה כבר מזמן הפך לחגיגת קניות. אז אם כולם חוגגים וצורכים כל כך הרבה, איפה אתה בתור בעל עסק בכל זה?

עם פרסום נכון והגעה לקהלי יעד ספציפיים, חודש הרמאדן יכול להיות מקפצה משמעותית לעסק שלך, חודש בו כמות המכירות אצלך תעלה בעשרות אחוזים ותהיה חלק מחגיגת קניות שקורית רק חודש אחד בשנה. הציבור הערבי בישראל מונה כ-20% מכלל האוכלוסייה, אחוז לא מבוטל של לקוחות פוטנציאלים אשר לך כעסק אסור להתעלם ממנו. רובו המכריע של הציבור הערבי גולש באינטרנט על בסיס יומי, נמצא ברשתות החברתיות ומחפש את מבוקשו בגוגל ובפייסבוק, ועם פרסום נכון ואפקטיבי אתה יכול להיות חלק מהחגיגה הזו.

פרסום בגוגל

גוגל כמנוע החיפוש הגדול בעולם הינו כלי תעבורה מרכזי בדרך לקבלת מידע אבל לא רק – גולשים רבים שמחפשים מוצר מסוים או חנות ספציפית עושים את דרכם לחנות הזו דרך גוגל. אם רק תהיה שם במקום הנכון ובזמן הנכון תוכל להיות היעד אליו מגיעים הגולשים, בדרך למוצרים אותם אתה מוכר. פרסום מקצועי בגוגל למגזר הערבי כמו שאנו מתמחים בו יביא לך אין ספור לקוחות חדשים וגידול בהכנסות.

פרסום בפייסבוק

פייסבוק, הרשת החברתית הגדולה בעולם הינה כלי מרכזי בעולם הפרסום המקצועי. היכולת לפלח קהלי יעד על בסיס של מין, גיל, מגזר, תעסוקה, תחומי עניין, ועוד פרמטרים רבים נוספים, הפכו אותה למכרה זהב למפרסמים מקצועיים, בדרך לגיוס לקוחות רבים בעלויות נמוכות יחסית.

בואו להיות חלק מחגיגות הקניות של המגזר הערבי ברמדאן

אז אם אתה רוצה להיות חלק מחודש של חגיגת קניות במגזר הערבי, כל מה שאתה צריך הוא חברה שמתמחה במגזר הזה ומפרסמת ברמה מקצועית גבוהה, ובעיקר מביאה תוצאות.
פנו אלינו בהקדם וקבלו את כל המידע הדרוש לכם!
ושיהיה רמדאן כרים לכולם!!

פרסום בחודש רמדאן

פרסום בחודש רמדאן