אודותינו

ETC מספקת פתרונות פרסום ושיווק מתקדמים וייחודיים באינטרנט לעסקים, למשרדי פרסום, לחברות קידום אתרים ואפילו ללקוחות פרטיים. ETC הינה חברת בוטיק קטנה ומובילה בתחומה שמציעה אווירה משפחתית, ייעוץ מקצוע וליווי אישי לכל לקוחותיה.

רקע כללי אודות ETC

"

ETC הוקמה בשנת 2000 כחברת תוכן ובניית אתרים. עם השנים החברה זיהתה את הצורך לפתרונות השיווק ברשת האינטרנט, לרבות במנועי החיפוש וברשתות החברתיות. כיום החברה מובילה בתחום הקידום האורגני והפרסום לחנויות מקוונות וזירות המסחר. ETC גאה בהישגיה וצוות החברה גדל ברבות השנים על מנת לספק פתרון של 360 מעלות למעגל לקוחותיה ההולך וגדל.

עם מסורת עשירה וניסיון רב מציעה ETC טכנולוגיות מתקדמות לפרסום ושיווק באינטרנט תוך התחייבות לתוצאות מעולות התורמות להצלחת לקוחותיה. ETC מתאימה פתרונות בהתאמה אישית לכל לקוח כדי ליהנות מביצועים מקסימליים ומהחזר השקעה עצום על עלויות הפרסום במנועי החיפוש, ברשתות החברתיות ובאתרים המובילים.

כיום, ETC הינה סוכנות בוטיק לפרסום ויש לה את כל ההסמכות הנדרשות לכך כמו הסמכה רשמית של גוגל לניהול פרסום ב- Google AdWords והסמכה רשמית לניתוח חשבונות ב- Google Analytics. בנוסף, ETC מורשית לשווק את שירותי הענן המתקדמים של גוגל והיא מציעה לעסקים קטנים ובינוניים להתקדם עם הזמן וליהנות מביצועים משופרים שמביאים להישגים.

כדי להתרשם יותר

ETC מספקת ללקוחותיה תוצאות מעולות כבר מהיום הראשון. צוות החברה פועל בשקיפות מלאה, ובאמצעות פיקוח ובקרה תמידיים על ניהול הקמפיין, החברה מייעלת את תוצאות הפרסום באינטרנט, ומספקת ללקוחותיה דוחות מעקב מפורטים אחר הפניות לעסק ואודות החזר ההשקעה.
כדי להתרשם מהיכולות שלנו נשמח אם תשאירו פרטים בדף ליצירת קשר ואנו זמינים עבורכם גם בטלפון 03-7444733.

למה לבחור בנו?

1. הצוות שלנו

ETC מאגדת בתוכה את בעלי המקצוע מהשורה הראשונה בכל הקשור לכתיבת תוכן. כל עובד בצוות שלנו הוא בעל ידע כללי נרחב ובנוסף תחום התמחות בו הוא שולט בצורה אבסולוטית כדי להבטיח מקצועיות מרבית בעת כתיבת התכנים עבורכם.

4. אצלנו מועסקים

עיתונאים, אנשי קידום אתרים – SEO ומחשבים, מתרגמים, משפטנים, אנשי IT, אנשי רוח וקופירייטרים.
ויש לנו פעילות רחבה עם שותפים עסקיים מהשורה הראשונה בארץ ובחו"ל.

המיומנויות שלנו

כתיבת תוכן / 100%
קידום אתרים אורגני וממומן / 90%
מסחר אלקטרוני / 80%
ייעוץ, הדרכה והטמעה / 85%

אודותינו

אודותינו